Category: computer-process

Chciałabym, abyś po współpracy ze mną potrafił/a samodzielnie komponować zdrowe dania oraz własną dietę. Zależy mi na tym, żebyś nie tylko utracił/a masę ciała i poprawił/a swoje zdrowie, ale także nauczył/a się podstawowych pojęć związanych ze zdrowiem i funkcjonowaniem organizmu.

Podczas współpracy możesz zadawać mi pytania, chętnie na nie odpowiadam. Mile widziane jest robienie pomiarów oraz przesyłanie ich co tydzień, abym mogła sprawdzać Twoje postępy i wprowadzać ewentualne zmiany. Pamiętaj, że bardzo ważne jest Twoje samopoczucie i odczucia względem wprowadzonych zmian. Chciałabym aby te informacje również znalazły się w cotygodniowym raporcie.

Kiedy przeanalizuję Twoje wyniki badań oraz wywiad żywieniowy, przygotuję Ci jadłospis oraz zalecenia. Dotyczą one ogólnych zachowań koniecznych do wprowadzenia, gdy chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe. Znajdziesz tam także listę produktów zalecanych i przeciwwskazanych oraz materiały edukacyjne.

Po napisaniu do mnie prześlę Ci do wypełnienia dokładny wywiad dietetyczny. Dotyczy on stanu Twojego zdrowia, wymiarów (obwody, masa ciała, wzrost)oraz danych na temat Twoich preferencji żywieniowych. Informacje te są niezbędne do stworzenia jak najbardziej odpowiedniego dla Ciebie jadłospisu. W ramach wywiadu konieczne jest także dostarczenie 3-dniowego jadłospisu własnego.

Jeśli chcesz podjąć ze mną współpracę, ale nie masz aktualnych badań krwi, najlepiej przed zgłoszeniem się do mnie wykonaj podstawowe badania: morfologia, glukoza na czczo, lipidogram i badanie moczu. W razie poważniejszych dolegliwości możesz napisać do mnie wcześniej. Pomogę Ci wybrać odpowiednie badania.