O MNIE

Dietetyk po studiach

Cześć, nazywam się Joanna Bazydło
i jestem dietetykiem klinicznym

Pomimo otrzymanego tytułu dietetyka nadal uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że jesteś pod opieką wykwalifikowanego specjalisty, który cały czas aktualizuje swoją wiedzę.

Piszę artykuły w przystępny sposób, aby były zrozumiałe dla osób, które nie są związane z dietetyką. Tutaj znajdziesz treści dotyczące diety bezglutenowej, bezlaktozowej, diet w zaburzeniach pracy jelit, ale nie tylko… Postaram się również przedstawić podstawowe zasady zdrowego stylu życia, którymi powinien kierować się każdy, komu zależy na dobrym zdrowiu.

Na co dzień jestem aktywna fizycznie, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem kiedy się tworzy i próbuje tak wielu dań. Najbardziej lubię treningi siłowe i crossfit. Bardzo cenię sobie aktywność na świeżym powietrzu, oczywiście jeśli pogoda pozwala…

Uwielbiam gotować i tworzyć nowe przepisy, dzięki którym jedząc zdrowo nie muszę spędzać w kuchni całego dnia. Kiedyś mogłam jeść wszystko i było tak do czasu, aż musiałam przejść na dietę bezglutenową. Półtora roku temu dowiedziałam się, że choruję na celiakię oraz nietolerancję laktozy. Moje życie zmieniło się diametralnie. Od tego czasu uczę się jak przygotować zdrowe bezglutenowe (i smaczne!) posiłki oraz jak łączyć tę trudną dietę z codziennym życiem. Tutaj chcę się z wami dzielić moimi sposobami na zdrową dietę, przepisami oraz specjalistyczną wiedzą. 

Ale nie martwcie się, dietę bezglutenową zalecam wyłącznie osobom ze wskazaniami medycznymi i diagnozą postawioną przez lekarza.

Wiem, co to znaczy odmawiać sobie większości dostępnych produktów. Spokojnie! Moi podopieczni nie muszą tego robić. Bez problemu w Waszej diecie znajdą się Wasze ulubione dania.

Ze względu na własne doświadczenie nie jest dla mnie problemem współpraca z osobami z celiakią i chorobami jelit. Lecz moje wykształcenie sprawia, iż jestem w stanie pomóc również w problemach z różnorodnymi chorobami autoimmunologicznymi i dietozależnymi. 

Aktywność fizyczna
Systematyczność
Zdrowa dieta
Zadowolenie


Co jest dla mnie najważniejsze we współpracy?